چشمان زن اردبیلی نخ تولید می کند + عکس

یکشنبه 23 خرداد 1395 12:47 نویسنده: bestblogs چاپ

چشمان زن اردبیلی نخ تولید می کند + عکس 

اخیرا خبری در سایت های خبری انتشار یافت مبنی بر تولید نخ توسط چشمان یک زن در اصلاندوز اردبیل , اما کمی بعد یکی از پایگاه های خبری استان اردبیل ۱۶ خرداد ماه خبری را با مستندات عکس و فیلم روی صفحه برد که لرزه به تن مخاطبان انداخت و در صفحات مجازی بارها و بارها دیده شد.

 

حتی شنیدن این خبر موجب می‌شد که مخاطبان به سایت‌های مختلف مراجعه کنند تا فیلم زنی که چشم راستش نخ تولید می کند را ببینند.در این خبر به دلیل مستنداتی که ضمیمه شده است مخاطبان بارها و بارها ماجرای این زن را مرور کرده و از خود پرسیده‌اند.

چشمان زن اردبیلی نخ تولید می کند + عکس

آیا چنین چیزی امکان پذیر است؟طبق اظهارات این زن و خانواده وی حدود ۲۵ روز است با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند و بعد از تحمل سردردهای طولانی مدت از چشم راست خود نخ بیرون می‌کشد.وی گفته است:حادثه زمانی اتفاق افتاد که ابتدا طرف راست چشمم دچار خارش شد.

 

 احساس کردم خاک تو چشمم فرو رفته اما رفته رفته با درد بسیار شدید از ناحیه راست سر مواجه شدم. پس از درد شدید یک نوع علف خشکیده (قیلپین) به مدت ۵ روز از چشم راستم بیرون می آمد و بعد از آن تاکنون شاهد خروج انواع نخ از این چشمم هستم.خانواده نگران سامیه را به نزد پزشک می‌برند.

 

اما جالب آن که بر اساس اظهارات خانواده وی به محض خروج از روستا تولید نخ متوقف می‌شود. موضوعی که تحلیل و بررسی بیشتر این خبر و صحت و سقم آن را تاکید دارد.

 

تکذیب بدون ذکر نام به محض درج این خبر نه تنها هیچ نهاد متولی ورود منطقی برای بررسی صحت و سقم آن نداشته بلکه پایگاه خبری تحلیلی رسانه که راوی این خبر بوده است، روز بعد تکذیبیه‌ای از یک متخصص چشم دریافت می‌کند.

چشمان زن اردبیلی نخ تولید می کند + عکس

در این خبر با عنوان «بیرون آمدن نخ به جای اشک، نمی تواند صحت داشته باشد/ نخ در چشمان این زن، جاسازی شده است» تمامی اظهارات تکذیب شده و تمامی این موضوع یک اقدام نمادین و نمایشی برای جلب توجه عنوان شده است.

 

در خبر اصلی اشاره شده است که خانواده این زن از مسئولان استمداد کمک کرده اند اما چشم پزشکی که این اقدام را نمایشی خوانده حتی حاضر نشده است خود را معرفی کند.کاظم پارسا همسر سامیه در مصاحبه ای که داشته عنوان کرده است که کسی از همسرش حمایت نمی‌کند.

 

مراجعه به متخصصان نیازمند هزینه است اما مسئله این است که بلافاصله بعد از درج این خبر به جای بررسی دقیق و فنی آن به مانند روال همیشه مسئولان و کارشناسان به تکذیب از اساس یک موضوع پرداخته و مسئولیت را برای خود تمام شده می‌دانند.

 

 لینک منبع و پست :چشمان زن اردبیلی نخ تولید می کند + عکس
http://www.parsnaz.ir/%da%86%d8%b4%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b2%d9%86-%d8%a7%d8%b1%d8%af%d8%a8%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%86%d8%ae-%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%d9%85%db%8c-%da%a9%d9%86%d8%af-%d8%b9%da%a9%d8%b3.html
Images for چشمان زن اردبیلی نخ تولید می کند + عکس عکس:چشم یک زن اردبیلی نخ تولید می کند - شفاف www.shafaf.ir/fa/news/.../عکسچشم-یک-زن-اردبیلی-نخ-تولید-می-کند‎Cached5 روز پیش ... در پدیده ای حیرت انگیز از چشم راست این زن انواع نخ های رنگارنگ تولید میشود و فقط زمان خروج از منزل و روستا این مشکل متوقف میشود! چشمان زن اردبیلی نخ تولید می کند + عکس - پارس ناز www.parsnaz.ir/چشمان-زن-اردبیلی-نخ-تولید-می-کند-عکس.html‎Cachedچشمان زن اردبیلی نخ تولید می کند عکس اخیرا خبری در سایت های خبری انتشار یافت مبنی بر تولید نخ توسط چشمان یک زن در اصلاندوز اردبیل ,اما کمی بعد. چشم یک زن اصلاندوزی نخ تولید می کند +عکس و فیلم | پایگاه خبری و ... aranmoghan.ir/news/23921‎Cached6 روز پیش ... چشم یک زن اصلاندوزی نخ تولید می کند +عکس و فیلم ... علیا از توابع شهر مرزی اصلاندوز مغان در 200 کیلومتری شمال استان اردبیل واقع شده است. خانمی که چشمش نخ های رنگارنگ تولید می کند + فیلم - باشگاه خبرنگاران www.yjc.ir/.../خانمی-که-چشمش-نخ-های-رنگارنگ-تولید-می-کند-فیلم‎Cached5 روز پیش ... سمایه علیا زن 23 ساله اهل قشلاق قنبرلو از توابع اصلادوز به طرز حیرت انگیزی ... فضای مجازی · فرهنگی هنری · علمی پزشکی · فیلم و صوت · عکس · استان ... آذربایجان شرقی · آذربایجان غربی · اردبیل · اصفهان · ایلام · بوشهر .... خانمی که چشمش نخ های رنگارنگ تولید می کند + فیلم .... خروج کریستال از گوشه چشمان دختر . زن اردبیلی که چشمش نخ تولید میکند! +تصاویر shah-kelid.rozblog.com/.../زن-اردبیلی-که-چشمش-نخ-تولید-میکند-تصاویر.html‎Cached5 روز پیش ... چشمان زن و تولید نخ از داخل چشمان زن اردبیلی و چشمان عجیب دختر ایرانی و عکس های چشمان دختری که علف هرز تولید می کند در نمناک. ... علیا هر روز با ... زن اردبیلی که چشمش نخ تولید میکند! +تصاویر -آکا - آکاایران www.akairan.com/havades-akhbar/.../news20166621574168091.html‎Cached5 روز پیش ... "سمایه عبادی" زن 23 ساله اهل قشلاق قنبرلوی علیا از توابع اصلاندوز هر روز از چشم راستش انواع نخ و علف هرز بیرون می آید و با هربار خارج شدن با درد ... عکس بیرون آمدن نخ و علف از چشمان زن اردبیلی! + تصاویر :: بوف وان boof1.blog.ir/.../عکس-بیرون-آمدن-نخ-و-علف-از-چشمان-زن-اردبیلی-تصاویر‎Cached6 روز پیش ... + تصاویر,ماجرای تولید نخ های رنگی و علف هرز از چشمان زن اردبیلی,تولید ... با آرامش زندگی کنم اما در منزل مسکونی خود چشم راستم نخ تولید می کند. ماجرای تولید نخ از چشم زن اردبیلی - newspost pc56.avablog.ir/post/52/ماجرای+تولید+نخ+از+چشم+زن+اردبیلی‎Cached14 hours ago - ماجرای تولید نخ های رنگی و علف هرز از چشمان زن اردبیلی. “سمایه عبادی” زن ... چشم یک زن اصلاندوزی نخ تولید می کند +عکس و فیلم ... روابط عمومی جهاد ... بیرون آمدن نخ به جای اشک، نمی تواند صحت داشته باشد/ نخ در چشمان این ... sabalaneh.ir/news/53311‎Cached6 روز پیش ... ﺑﺎﺷگﺎﻩ. ﻭﺑﻠگﻨﻮیﺴﺎﻥ. ﺍﺭﺩﺑیﻞ ... انتشار عکس بدون حجاب همسر یک فوتبالیست ایرانی در اینستاگرام + عکس .... این متخصص با اشاره به عدم تولید نخ از چشم زن در خارج از محل سکونت ... چشمان خود صحنه را به گونه ای تداعی می کنند که انگار، از چشم آنها تولید می شود که مثابه این چنین رفتارهایی در بسیاری از افراد دیده شده است.
برچسب‌ها: چشمان، اردبیلی، تولید، عکس
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.