ماهیتابه هوشمند ساخته شد +عکس

شنبه 13 شهریور 1395 19:20 نویسنده: bestblogs چاپ


با بکارگیری ماهی تابه هوشمند، دیگر غذا نمی سوزد و ته نمی گیرد.

 به گزارش مشرق، یک شرکت امریکایی ماهی تابه هوشمندی را با نام Pantelligent  تولید کرده که با متصل شدن به گوشی هوشمند می توان سرخ کردن غذا را به گونه ای انجام داد که سوختن در کار نباشد.
 
ماهیتابه هوشمند ساخته شد +عکس

در انتهای دستگیره این ماهی‌تابه، سیستم بلوتوث قرار دارد که توسط یک اپلیکیشن به گوشی هوشمند متصل می شود. در کف این ماهی تابه حسگرهای حرارتی وجود دارند که دمای سطح غذا را اندازه گیری می کنند.
 
در واقع با انتخاب درجه حرارت مناسب با توجه به نوع غذا که در اپلییکیشن این ماهی تابه هوشمند وجود دارد می توان عمل طبخ را به راحتی و بدون نگرانی از سوخته شدن غذا انجام داد.
 
هنگامی که قرار است یک طرف غذا سرخ شود، در گوشی کاربر مدت زمان آن اعلام می شود و با تمام شدن زمان تعیین شده، ماهی تابه خاموش می شود تا کاربر غذا را به سمت دیگر بر گرداند تا ادامه عمل سرخ کردن انجام پذیرد.
 
قیمت Pantelligent در حدود ۲۰۰ دلار است.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

این مطلب ماهیتابه هوشمند ساخته شد +عکس در سایت مفیدستانلینک منبع و پست :ماهیتابه هوشمند ساخته شد +عکس
http://mofidestan.ir/%d9%85%d8%a7%d9%87%db%8c%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%87-%d9%87%d9%88%d8%b4%d9%85%d9%86%d8%af-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%87-%d8%b4%d8%af-%d8%b9%da%a9%d8%b3/
ماهیتابه هوشمند ساخته شد (+عکس) - عصر ایران www.asriran.com/fa/news/471405/ماهیتابه-هوشمند-ساخته-شد-عکس‎Cachedمهر - یک شرکت آمریکایی ماهی تابه هوشمندی را با نام Pantelligent تولید کرده که با متصل شدن به گوشی هوشمند می توان سرخ کردن غذا را به گونه ای انجام داد که سوختن در ... ماهیتابه هوشمند ساخته شد +عکس - مشرق www.mashreghnews.ir/fa/news/.../ماهیتابه-هوشمند-ساخته-شد-عکس‎Cached29 مه 2016 ... ماهیتابه هوشمند ساخته شد +عکس. با بکارگیری ماهی تابه هوشمند، دیگر غذا نمی سوزد و ته نمی گیرد. به گزارش مشرق، یک شرکت امریکایی ماهی تابه ... Images for ماهیتابه هوشمند ساخته شد +عکس ماهیتابه هوشمند ساخته شد +عکس - نشر اخبار www.nashrnews.org/news/13886/ماهیتابه+هوشمند+ساخته+شد+عکس‎Cached29 مه 2016 ... به گزارش مشرق، یک شرکت امریکایی ماهی تابه هوشمندی را با نام Pantelligent تولید کرده که با متصل شدن به گوشی هوشمند می توان سرخ کردن غذا را به ... ماهیتابه هوشمند ساخته شد (+عکس) - نشر اخبار www.nashrnews.org/news/31492/ماهیتابه+هوشمند+ساخته+شد+عکس‎Cached1 ژوئن 2016 ... مهر - یک شرکت آمریکایی ماهی تابه هوشمندی را با نام Pantelligent تولید کرده که با متصل شدن به گوشی هوشمند می توان سرخ کردن غذا را به گونه ای ... ماهیتابه هوشمند ساخته شد (+عکس) www.farsipu.com/.../ماهیتابه-هوشمند-ساخته-شد-عکس-119094.html‎Cached1 ژوئن 2016 ... ماهیتابه هوشمند ساخته شد عکس. ... چرا مگان پلیس در آتش سوخت + عکس · نیروهای پلیسی که از اتاق خواب و حمام زوج ها فیلمبرداری می کردند محاکمه ... ماهیتابه هوشمند ساخته شد (+عکس) - http://www.ayineh.com www.ayineh.com/item-542024-ماهیتابه%20هوشمند%20ساخته%20شد%20(+عکس) ماهیتابههوشمندساختهشدعکس. ماهیتابه هوشمند ساخته شد (+عکس) 1 minute ago سیاسی عصر ایران 0. عصر ایران سیاسی | ممنوعیت استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند در ناجا؟ خواندنیها و دیدنیها:ماهیتابه هوشمند ساخته شد (+عکس) | مجله اینترنتی ... kahlek.ir/index.php/news1518731‎Cached4 جولای 2016 ... در با درجه مناسب توجه نوع که اپلییکیشن ماهی هوشمند دارد توان طبخ به و نگرانی سوخته غذا داد. هنگامی قرار یک غذا شود، گوشی مدت آن می و تمام زمان شده، ... ماهیتابه هوشمند ساخته شد (+عکس) - گلابی ها golabiha.com/ماهیتابه-هوشمند-ساخته-شد-عکس/‎Cachedمهر – یک شرکت آمریکایی ماهی تابه هوشمندی را با نام Pantelligent تولید کرده که با متصل شدن به گوشی هوشمند می توان سرخ کردن غذا را به گونه ای انجام داد که سوختن در ... ماهیتابه هوشمند ساخته شد+عکس | تراز نیوز - خبر پو khabarpu.com/k.php?u...2KrYsdin2LIg2YbbjNmI2LI=‎Cached29 مه 2016 ... به گزارش تراز ، یک شرکت امریکایی ماهی تابه هوشمندی را با نام Pantelligent تولید کرده که با متصل شدن به گوشی هوشمند می توان سرخ کردن غذا را به ...
برچسب‌ها: ماهیتابه، هوشمند، ساخته، +عکس
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.